Fiskeridirektoratet region Nord minner om at fartøy som ønsker å delta i fangst av sel i 2019, må søke om tillatelse til dette.
Vilkårene for å delta fremkommer i konsesjonsforskriften. Søknadsfristen er fredag 15 februar, klokken 12:00.
( VILKÅR )Fiskeridirektoratet region Nord minner om at fartøy som ønsker å delta i fangst av sel i 2019, må søke om tillatelse til dette.
Vilkårene for å delta fremkommer i konsesjonsforskriften. Søknadsfristen er fredag 15 februar, klokken 12:00.
( VILKÅR )Har du en mening om denne saken? Delta gjerne i debatten her i Fiskeribladet. Vi setter pris på sterke meninger, og i våre kommentarfelt skal det være høyt under taket. Vi tolererer ikke trakassering, trusler eller hatefulle meninger. Vis også respekt for andre debattanter. Vær saklig og husk at mange kan se hva du skriver. Tenk derfor nøye gjennom hvordan du ønsker å fremstå.
Vennlig hilsen Øystein Hage, redaktør.